Prosinec 2006

Cornelia a Caleb

31. prosince 2006 v 15:07 | werc |  .::Naše vlastní výtvory!!!::.
No tady je jeden z mých starších obrázků je malovanej tužkou a tak to není moc vidět.Omluvte horší kvalitu :o)

Jak vložit do svého blogu funkční odkaz na hry?

30. prosince 2006 v 22:24 | werc |  .::Nezbytné::.
Jak vložit do svého blogu funkční odkaz na hry?
Je to jednoduché!
 1. Vyhlédnu si hru,kterou potřebuji poté na ni kliknu a v tabulce Adresa (úplně vlevo nahoře) se mi objeví adresa té hry
 2. Celou tu adresu si označím (to udělám tak,že si ji celou přejedu myší a budu držet pravé tlačítko nebo na ni dvakrát kliknu jako při kopírování)
 3. Kliknu na označenou adresu pravím tlačítkem myši a dám příkaz kopírovat
 4. Na blogu zadám Nový článek a kliknu pravým tlačítkem myši a dám příkaz Vložit
 5. Uložím článek na blog a vyzkouším,jestli ta adresa funguje.Pokud ne mám smůlu :o(
Pozor odkazy her je třeba kontrolovat!Občas se stane,že prostě nefungují,aniž by ste dělali něco špatně!
Dotazy pište do komentářů......

Moje první Flora

30. prosince 2006 v 13:55 | werc |  .::Naše vlastní výtvory!!!::.
Tak tohle je moje první Flora malovala jsem ji podle předlohy,takže je taková nic moc no snad to příště bude lepší.............

Něco pro Korinku-Cornelku

29. prosince 2006 v 11:41 | werc |  PRAVIDLA TOHOTO BLOGU!!!!
Tak a je to ty články jsou smazaný a jen tak pro pořádek na blogu Korinky-Cornelky nikomu nenadáváme!

Důležité rozhodnutí!!! :o)

29. prosince 2006 v 10:57 | werc |  PRAVIDLA TOHOTO BLOGU!!!!
Ahojky.
Tak doufám,že jste si četli ten komentář od Korinky-Cornelky............Jestli ne tak tady je!

[48]Korinka-cornelka, web, včera 21:33

Víte já teda nevím,abyste věděli Werc a Safiro,že nejsem tak špatná už Vám nebudu ubližovat,alespoň né sprostě.spousta lidí mi psalo nehezké komentáře a tak jsem se rozhodla k radikálnímu kroku....Bylo to těžké rozhodnutí a moc se mi do něj nechtělo,ale vy se o ten blog staráte dobře a já chci mít jiný blog a jelikož nám oboum jde o to samé o blaho blogu tak,tak..............tak Vám jej půjčím a udělám si svůj nový blog,ale ten blog pak věnuji Vám Volnechvili,protože chci,aby bylo moje dílko hezky v celku a navíc chtěla bych pro vás psát články a reportáže atd.Můj fanclub je fajn,ale mě už to nebaví...........Navíc těď už to není zábava a proto si ho pučte......................Hodně štěstí do nového roku a celému mému fanclubu moc děkuji za přízeň u mě na blogu bude ještě dnes pro vás odměna...................
Tak tady nám Korinka-Cornelka píše,že nám tenhle blog svěřuje a proto bych chtěla kapitolu tento blog oficiálně uzavřít!Korinko uděláme takovou malou dohodu jo?My smažeme ty články ,co napadaj Tebe tím myslím Autorky a komentáře 1 a 2 a ty zase přestaneš napadat nás blog platí?Myslím,že je to dost fér nabídka a ,když Ti to udělá radost můžeš mě nebo Safiře poslat na mail článek,který jsi napsala a my jej zveřejníme s tvým autorstvím jo?Docela solidní nabídka!Tak se k tomu laskavě vyjádři a dej nám vědět!
Tady jsou ty slíbené maily! eSafira@seznam.cz a w.werc@seznam.cz ,tak pokud si to rozmyslíš v tom kladném slova smyslu ,tak nám sem můžeš psát ty články.
Jo a ještě bych chtěla někomu poděkovat někomu ,který je tu pod přezdívkou drsňačka.Vy o tom možná nevíte,ale byla jsem strašně zvědavá a tak jsem se šla podívat na blog Korinky-Cornelky a ona se nás tam opravdu hodně zastávala......Fakt Ti moc děkuju :o)
Werc a Safira

Popis filmu

28. prosince 2006 v 16:04 | werc |  Madagascar
Madagaskar
V New Yourské ZOO žije populární lev Alex , pohodová Glorie , hipochndrický Melmen a Marty zebra ,která touží po volných pláních divočiny.Alexovi v ZOO nic nechybí je slavný a velmi populární, dostává se mu té nejlepší péče.A při slovu DIVOČINA dostává husí kůži.Nastal den Martyho narozenin a všichni přátelé se sešli , aby je společně oslavili.Když dali Martymu dárky nastal čas na narozeninové přání....Marty sfoukl svíčky a ostatní vyzvídali jaké přání si vlastně přál.Marty se nenechal dlouho prosit a své přání přátelům řekl.Všichni byli zděšeni!,,Život v divočině?!",ale Marty si za svým přáním tvrdě stál.,,Zdrhají i tučňáci.Proč ne my?".Oslava byla ukonce.Prátelé se rozešli do svých postelí a Glorie pobídla Alexe,aby Martymu vysvětlil, že pro zvíře ze ZOO je divočina nebezpečná.....Marty ,aby udělal Alexovi radost uznal ,že divočina je trochu špatný nápad.Dali si dobrou a Alex odešel do svého pelechu.
Marty se ,ale nemohl odtrhnout od své idei a tak se rozhodl , že půjde na hlavní nádraží a počká na vlak do Bostonu.Jak si usmyslil ,tak také udělal vypravil se na riskantní cestu New Yourkem.Docela se mu to začínalo líbit do tak rušného města skvěle zapadal, to ovšem netušil, že přátelé chystají záchranou operaci.Glorie ,Alex a Melmen se vypravili do města zachránit přítele v nouzi!Všichni dorazili na hlavní nádraží, ale tam na ně čekala past. Ušpávací šipky jim projeli kůží a všichni se probrali až v bedně na lodi.Alex zděšením nemohl ani dýchat.Strach z toho , že ho odvezou do volné přírody ho začal přemáhat.To ovšem netušil , že kormidla se zmocnili tučnáci a otoči loď směr Antarktida!Jak se loď naklonila ,tak se bedny s drahým nákladem převrhly přez palubu a Alex, Marty, Glorie a Melmen skončili na širém moři.......
Když se Alex probral uviděl pláž s jemným pískem a když se konečně vspamatoval ze šoku začal hledat své přátele!,, Marty, Glorie, Melmene!"to volání se zdálo nekonečné.Najednou se k ostrovu přiblížila dřevěná bedna.,,Melmen!"vykřikl Alex a rozběhl se k bedně.Po několika nešťastných pokusech o vyproštění Melmena z této pasti přistoupil Alex k radikálnímu řešení vzal do tlapek kus klády a chtěl Melmena vyrazit.V tom okamžiku dorazila na ostrov Glorie a Melmena zachránila od strašného osudu.Za chvíli se na ostrov dostal i Marty.No moc radostné přivítání to nebylo všichni (hlavně Alex) Martymu vyčítali ,že se vůbec dostali sem!Po několika Alexových pokusech přivolat lidi začal být velmi hladový.Tak moc , že se změnil v dravou šelmu.Parta se vypravila do džungle, aby našla lidi. Místo toho však objevili kmen tančících lemurů v čele s králem Jelimánem.Lemuři se shodli na tom, že je Alex dokáže uchránit před fosi, což byli obyvatelé z šelmí strany ostrova.Všechny nečekané návštěvníky pohostili a uvítali na ostrově.Mezitím už Alexova šelmovitost začala být nezvladatelná. Dokonce kousl Martyho do hýždě!Alex se začal bát sám sebe a tak raději odešel na šelmí stranu ostrova , aby neublížil svým přátelům.Ostatní to moc trápilo ,ale museli se s tím smířit....
Na Antarktidě se vylodili tučňáci a uznali ,že to asi nebude to pravé místo pro život a tak obrátili loď směr Madagaskar.
Glorie ,Melmen a Marty seděli na pláži a moc je trápilo , co se s Alexem stalo.Ale najednou uslišeli houkání lodě.,,Tučňáci?" všichni nevěřícně koukali na ty malé potvůrky.Marty se rozhodl,,Musím pro Alexe!". Ostatní se k němu přidali a vydali se na záchranu Alexe.Když dorazili na fosí území přepadl je zvláštní chlad.Marty došel až k Alexově pevnosti, když na něj zaútočili fosi.Marty potřeboval pomoc....Z Alexe se stal starý Alex.Zachránil Martyho i ostatní a po velké párty na ostrově se všichni nalodili a těšili se domů.
,,Hele kluci řek jim někdo ,že tý věcičce došla šťáva?",,Usmívat se a mávat hoši!"
,,Kde to jsme?!"
,,Ty jo to je pořádná plážová pařba!"
,,Ale Marty....."
,,Pojď k tetičce Glorii maličký."
,,Ou......."
,,Neboj maličký...."
,,Ty, čtyřnožko, sprechen Sie english?"


Hp 5

7. prosince 2006 v 15:39 | Safira |  Harry Potter
upoutávka na 5 díl Harryho Pottera. Je sice krátká no´a co !!!


Blonďatá Bloom

3. prosince 2006 v 18:19 | werc |  .::Naše vlastní výtvory!!!::.
Tak ,co jí říkáte :o)

Komentáře

3. prosince 2006 v 18:17 | werc |  PRAVIDLA TOHOTO BLOGU!!!!
Komentáře
 • Ano komentáře jsou problém každého blogu!Hlavně ty velice sprosté!K těm bych chtěla jenom říci...Pokud se Vám tento blog nelíbí tak jsem nemusíte chodit nikdo Vás přece nenutí ne? :o) A pokud cítíte k tomuto blogu tak velký odpor ,tak se alespoň vyjadřujte jako lidé!PS:Pro ty odvážlivce anomimy....Nechte alespoň adresu blogu.....
 • Komentáře typu ,,bzchstjzrhartweurewzrxdasgf" no tak ty začnu mazat ,jestli s tím nepřestanete!Zabírá to jen zbytečně místo a navíc,když čtu komentáře tak i čas!Zkuste je prosím psát na méně než deset řádků,když už máte potřebu mlátit prsty do klávesnice :o)
 • Komentíky typu ,,Já jsem Cornelia" ,,Né já jsem Cornelia" tak ty prosím zkuste vynechat,protože je jedno kdo je Cornelia....Opravdu nezáleží na tom a nemusíte se kvůli tomu hádat!Bude to tak lepší,když toho necháte....Alespoň Vám zbyde čas na rozumnější komentáře!
 • Pochvaly, opravdu za ně děkujeme a vždy nás potěší!Pište je dál :o)

Kopírování

3. prosince 2006 v 18:09 | werc |  PRAVIDLA TOHOTO BLOGU!!!!
Kopírování
 • Zabránit tomu,aby se zde kopírovalo bohužel žádným způsobem nemohu.....A proto je zde Listina kopírovačů.Chápu,že se všichni nebudou řídit tímto pravidlem,ale žádám Vás o to....Na některých článkách na tomto blogu jsem pracovala přez dva dny a proto mě zrovna dvakrát nepotěší,když někde najdu svůj článek se jménem někoho jiného a ostatní mu tento článek vychvalují.......A proto Vás moooc prosím nekopírujte je !Můžete z nich čerpat pro své články,ale nikdy mi je nekopírujte tak ,jak jsou!A pokud už to uděláte uveďte prosím zdroj Volnachvile.Byla bych Vám za to vděčná....
 • Kopírování obrázků také zabránit nemohu a ani nechci,jelikož všichni je kopírují i já,ale nikdsy neberu lidem celé galerie!To je totiž dost sprosté,jelikož ono taky docelá dá práci poskládat obrázkovou mozajku!A obrázky,které jsme sami upravovali máme v rubrice vlastní tvorba,tak ty prosím nechte zde......Stejně Vám asi trn z paty nevytrhnou.Viz kopírování obrázku článek Kritéria pro listinu kopírovačů!
 • Pokud na blogu Volnachvile naleznete svůj článek bez udání zdroje přihlaste se o něj zdroj tam samozdřejmně dodáme....To není žádný problém....:o)Občas někde narazím na článek nebo mi jej někdo pošle a já pak ani sama nevím zdroj:o)
Tak to by bylo ke kopírování vše!Pokud máte dotazy pište do komentářů! :o)

Pochvala a zároveň omluva :o)pro Winx.bloom

3. prosince 2006 v 17:59 | werc |  LISTINA KOPÍROVAČŮ!!!!
Pro Winx.bloom!Pochvala a zároveň omluva,za to ,že zveřejnila z droj volnachvile!Moc Ti děkuji znamená to pro mě hodně moc...............
Tady jsem Ti upravila obrázek je speciálně pro Tebe ,tak si jej zkopíruj!:o)
Doufám,že se Ti blond Bloom líbí :o)