Duben 2006

Cedrik a Orube

29. dubna 2006 v 11:19 | werc |  Galerie Orube
No když jsem to viděla nevěřila jsem svým vlastním očím...............:-))

obrázky Caleb

29. dubna 2006 v 11:14 | werc |  Galerie Caleb

Caleb

29. dubna 2006 v 11:10 | werc |  Galerie Caleb
Caleb
Vysoký, s kaštanově hnědými vlasy neposlušně rozcuchanými........Caleb je doopravdy pohledný mladík s nádechem tajemna a exotiky.Je totiž bytostí z Mezisvěta Meridianu,o čemž svědčí i zelené znaky v jeho obličeji.Narodil se ve znamení raka.Před děvčaty působí stydlivě a ostýchavě a možná neříká všechno, co si myslí.Dává přednost sportovnímu oblečení a vysokým botám,přímo miluje dlouhé elegantní kabáty.Kdysi dávno býval Šeptákem u dvora zlosyna Fobose, ale projevil svou vlastní vůli a svědomí, změnil svou podobu a dnes se podobá člověku.Za Fobosovy vlády byl Caleb v Meridianu vůdcem vzbouřenců a prokázal skvělé schopnosti řečníka.Je velikou láskou Cornelie.Dívka ho nejdříve vídala ve snu.Fobos ho bohužel během Elyoniny korunovace proměnil v křehký namodralý kvítek.Vlastně ho tím přivedl do nejnižšího vývojového stádia Šeptáka.Cornelia,která je z čarodějek nejvytrvalejší a nejumíněnější, dlouhou dobu bojovala za to,aby mu byla vrácena jeho podoba aživot.Silou své lásky to nakonec dokázala,ale Caleb musel zůstat ve službách Kondrakaru a svůj život si zasloužit.Potom,co dostál svým povinnostem a přežil urputný boj mezi W.I.T.C.H. a Nerissou, učinil Caleb velice závažné rozhodnutí:Navzdy se vrátil do Meridianu.Touto volbou potěšil, například svého přítele Vatheka,Cornelii však nikoli............

Narnie-obrázky

24. dubna 2006 v 20:23 | Safira |  Letopisy Narnie
Děti Pevensovi
Lucinka a Zuzana
Klíčové místo,tady se v Narnii děti objevili
(zleva) Zuzana,Petr a Lucinka
Bílá čarodějnice a její sáně

Narnie z obrázků

24. dubna 2006 v 20:03 | Safira |  Letopisy Narnie
LEV,ČARODĚJNICE A SKŘÍŇ
Zfilmované dílo C.S.Lewise.Tady je z něj několik obrázků.
Lev Aslan,Nejvyšší z Nejvyšších králů,syn Zámořského císaře.
Lucinka(Georgie Henley),která jako první objevila Narnii...
Edmund(skandar Keynes),byl jako druhý v Narnii,potkal tam Bílou čarodějnici...
Zuzana(AnnaPopplevel),Když byla královnou,říkali jí Zuzana Líbezná...
A Nejvyšší král Petr,nejstarší z dětí Pevensových....
Bílá čarodějnice Jadisa,která svou hůlkou nechávala zkamenět živé bytosti.

Obrázky Orube

19. dubna 2006 v 15:06 | Safira |  Galerie Orube

Orube

19. dubna 2006 v 15:00 | Safira |  Galerie Orube
Orube (Rebeka Rudolphová)
síla: neutrální,je bojovnice
Narodila se ve světě zvaném Basiliada.Odtud také pochází Věštec a Luba.Byla zde žákyní Luby v zahradě dvou sluncí,kde se pod jejím vedením učila být bojovnicí.Odešla za Lubou do Kondrakaru a tam se po dlouhé věky zdokonalovala.Věštec ji poslal pomoci Strážkyním,a když jejich mise skončila,zůstala s nimi v Heatherfieldu jako neteř paníRudolphové.Žije v jejím starém domě.Pracuje ve zverimexu pana Olsena.

Hay Lin-obrázky

12. dubna 2006 v 19:25 | Safira |  Galerie Hay LinDoba ledová 2

9. dubna 2006 v 17:55 | werc |  Doba ledová 2 (Ice age 2)
Doba ledová 2
Ve filmu Doba ledová 2 se vracejí hrdinové z prostředí pod bodem mrazu: chlupatý mamut Manny, lenochod Sid, šavlozubý tygr Diego a prehistorická krysoveverka, věčná smolařka Kryserka.
Zvířátka si poměrně dobře žijí v primitivní verzi vodního parku, nabité skluzavkami, bazény s vlnami a spoustou zvířat užívajících si sluníčka. Jenže pokračující tání ledu a sněhu jim provede pár škrtů přes rozpočet.
Společně s mamuticí Elli, která Mannyho vyvede z omylu, že je posledním jedincem svého druhu na světě (a kterou se od té chvíle bude snažit sbalit), se musí parta, doplněná o dvojici bratrů z rodu vačic, snažit utéct hrozící povodni, která může přijí
Doba ledová 2
.

Totallyspies-hry

7. dubna 2006 v 13:34 | Safira |  Hry WITCH a WINX
Tady je pár odkazů na totallyspies hry...
Tady je vaším úkolem zjistit,jaké oblečení mají špionky na to,co je právě vzeleném rámečku...
Střílíte na objekty,což jsou zloduši a jiní.
Tady procházíte obchoďákem a snažíte se najít Tima Scama.Je tam návod čím střílet apod.Jo,radím Vám přepněte si klávesnici na Angličtinu,bude se Vám to lépe ovládat.

Kamilka

7. dubna 2006 v 11:00 | Safira.
Ahoj Kamilko.
Vítej na blogu Volná chvíle.Verča říkala,že dneska přijdeš,a protože já tu mám taky nějaký díl na práci,chci Tě pozdravit.Nevím ,jestli se o mě Verča zmiňovala,ale já mám taky hodně ráda Witch.Takže bych si s Tebou ráda popovídala.No,ale až se tu budeš rozhlížet,tak u každé z Witch je článek pod jejím jménem.Když budeš mít nějakou připomínku,určitě to tam napiš ,ať to můžem případně dopsat.Díky.Ahoj Safira alias Kačka

Sam,Alex,Clover

7. dubna 2006 v 10:24 | Safira

Špionky

7. dubna 2006 v 10:18 | Safira
Totaly spies
Tým tvoří tři špionky Sam,Clover a Alex.Pracují pro organizaci WHOOP(ochrana lidstva).Jejich šéfem je Jerry.Na každou misi dostanou výbavu od Gladis,což je Jerryho elektronická sekretářka.V nových dílech špionky bydlí samy bez rodičů ve společném domě.Bydlí vLos Angeles na Beverlly hills a studují vysokou školu Beverlly High school.

Will 4

6. dubna 2006 v 20:42 | Safira |  Galerie Will

vtipy 2

6. dubna 2006 v 17:03 | werc
,,Pane vrchní, ta polévka chutná jako špinavá voda a biftek jako smažená prachovka. Zavolejte mi kuchaře!" ,,Je mi líto, kuchař je nemocný a zastupuje ho uklízečka…"
,,Obviněný, přiznáváte se, že jste na lovu postřelil hajného?" ,,Bohužel ano." ,,A čím to můžete omluvit?" ,,Hajný se jmenuje Zajíc."
Sedí Pepa a Honza v letadle a Honza se ptá: ,,Tak co, jak jde život?" ,,Ale," říká Pepa, ,,hrůza, všechno se mi hroutí. Manželka mě opustila, z práce mě vyhodili a děti mě nechtějí znát." Najednou přichází letuška a povídá: ,,Letadlo padá a my jsme nad oceánem, kde jsou žraloci. Každý z vás dostane píšťalku a když zapískáte, žralok odplave." A Pepa říká: ,,Tak a teď buď na mne nezbude píšťalka a nebo bude hluchý žralok."
On: ,,Co, už zase chceš nový kožich? Ten svůj nosíš teprve dva roky!" Ona: ,,Ano, ale roky, kdy ho nosila zvířata, ty nepočítáš…!"
,,Pane vrchní! Ten řízek je moc tuhý!" ,,Můžu vám ho vyměnit za jiný." ,,Ale já už jsem ho nakousl." ,,Nevadí, máme i nakousnuté!"
Baví se dvě stonožky: ,, Kde je tvůj manžel, chtěl přece jít s námi?" ,,Zůstal doma. Musel si ještě vyčistit boty."
Přijde paní do zverimexu. Zalíbí se jí jeden pejsek a tak povídá: ,,Koupila bych si toho psa, ale musíte mi říct, jestli je opravdu věrný!" Prodavač se usměje a povídá: ,,To víte, že je. Prodal jsem ho už několikrát a vždy se mi vrátil!"
Zemřel boháč. Notář čte poslední vůli: ,,A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj v závětí vzpomenu, posílám srdečný pozdrav."
Jestlipak víte, proč stávka železničářů musí trvat nejméně tři dny? Je to proto, aby si veřejnost uvědomila, že se jedná o stávku a ne o běžné zpoždění vlaků.
Jdou dva poslanci do restaurace a jeden z nich objednává: ,,Pane vrchní, dejte nám něco, co v Parlamentě nemáme." Vrchní se zamyslí: ,, Může to být mozeček?"

Vtipy 1

6. dubna 2006 v 17:03 | werc
Klaus telefonuje Zemanovi. Vytočí číslo a ozve se záznamník: ,,Dovolali jste se k nejlepšímu politikovi této země." Klaus udiveně zdvihne obočí a říká: ,,Ach, to jsem asi omylem vytočil svoje číslo."
Americký a český ministr financí si vyměňují zkušenosti. Američan říká: ,,Tak, pane kolego, u nás si lidi vydělávají tak 3 000 dolarů měsíčně. 2 000 dolarů dají za daně a za běžné poplatky. Co dělají s tím tisícem, který jim zbývá, to mě prostě nezajímá."
Ten český ministr financí říká: ,,Vidíte, pane kolego, u nás je to v podstatě to samý. Lidi si vydělávají tak 10 000 korun měsíčně, asi tak 13 000 vydají za daně a běžné poplatky- a kde vezmou ty 3 000 -to mě, prostě, nezajímá."
Poslanec přijde domů a ve dveřích hlásí: ,,Drahá, představ si, že budeme placeni podle vykonané práce." ,,To je pěkný," odpoví manželka, ,,ale z čeho budeme žít?"
Potkají se dva před Vánocemi. ,,Kam jdeš?" ptá se první. ,,Koupit stromeček." A ten první na to. ,,No, my jsme měli předloni smrček, loni borovici a letos bychom rádi jedli."
Malý chlapeček se marně pokouší dosáhnout na zvonek u dveří. ,,Počkej, pomůžu ti," nabídne se kolemjdoucí starší pán a stiskne tlačítko zvonku. ,,Díky dědo, a teď rychle zdrháme!"
,,Řekněte mi pane kormidelníku," vyptává se mladá dáma, ,,nepustí vám to tetování při mytí?" ,,Těžko říct, madam, já ho mám teprve 3 roky."
Hajný načapal v lese lovce. ,,Co tu děláte?!" burácí naštvaně. ,,Ale, mám strašnou smůlu. Chtěl jsem spáchat sebevraždu, ale tak se mi třásla ruka, že jsem trefil srnku…"
Víte, proč se Země točí okolo Slunce?
Protože nemá kde zaparkovat…
Víte jak se jmenoval čínský vynálezce stanu?
Naco Chata……

Witch obrázky 3

6. dubna 2006 v 16:58 | werc |  w.i.t.c.h.